100 bramek zdobytych!!!

Błękitni Stare Pole – KPS 0:4 (0:2)
Bramki dla KPS : Dawidowski 7, Siora 15 (k), Gołuński 70, Barłożewski 90+2
Skład KPS: Kopycki – Zieliński, Romanowski, Trapp, Łosiński – Stanek (55 Barłożewski), Siora (68 Heksel), Gołuński, Wenta – Armatowski (68 Cablewski), Dawidowski (55 Dubiela)

W ostatniej kolejce sezonu 2013/14 KPS w meczu wyjazdowym o mistrzostwo V ligi pokonał Błękitnych Stare Pole 4:0. Pierwszą bramkę zdobył w 7 min. Mateusz Dawidowski, który z bliska pokonał bramkarza gospodarzy. Osiem minut później w polu karnym Mateusz Łosiński został przewrócony przez obrońcę i sędzia bez wahania wskazał „na wapno”. Kacper Siora pewnie wykonał jedenastkę i było 2:0. Przed przerwą nasz zespół stworzył sobie jeszcze kilka okazji, ale strzały Mateusza Wenty, Mateusza Stanka i Sebastiana Armatowskiego obronił golkiper Błękitnych.
Po przerwie KPS nadal atakował. W 70 min. Dariusz Gołuński pięknym uderzeniem z 20 metrów podwyższył na 3:0 i zanotował tym samym swoje pierwsze trafienie w naszych barwach. W 79 min. Karol Cablewski został sfaulowany w polu karnym. Sędzia podyktował po raz drugi w tym meczu rzut karny dla biało – zielono – białych. Do piłki podszedł Mateusz Łosiński, który chciał strzelić bramkę nr 100 w tym sezonie dla KPS. Jego strzał obronił jednak bramkarz i nadal było 3:0. W 92 min. meczu nasz zespół dopiął swego i za sprawą Patryka Barłożewskiego zdobyliśmy gola na 4:0, a Patryk Barłożewski zapisał się w klubowych annałach zdobywając bramkę nr 100 w tym jakże udanym sezonie. Przypominamy, iż w sezonie 2008/09 KPS pierwszy raz ustrzelił ponad sto bramek, a gola nr 100 w meczu z Wisłą Walichnowy zdobył kapitan zespołu Patryk Gabriel.
Teraz dwa tygodnie przerwy dla podopiecznych Mariusza Majewskiego. Od 7 lipca ruszają przygotowania do czwartoligowego sezonu, który rozpocznie się już 9 sierpnia.