Dobry występ na tle pierwszoligowca

Chojniczanka Chojnice – KP Starogard 3:1 (1:1)
Bramka dla KPS: Jakub Gronowski 22.

We wczorajszym meczu sparingowym niewiele zabrakło do szczęścia. Do 81 min. KPS niespodziewanie remisował w Chojnicach 1:1. W końcówce gospodarze zdobyli dwa gole i wygrali to spotkanie.

Gra biało-zielono-białych wyglądała dziś rewelacyjnie. Chojniczanka w 7 min. objęła prowadzenie, ale w 22 min. Jakub Gronowski strzałem głową doprowadził do wyrównania.
W drugiej połowie KPS miał dwie wyśmienite okazje do objęcia prowadzenia. Grzegorz Skórczewski znalazł się sam na sam z bramkarzem, minął go i oddał strzał. Piłkę zmierzającą do bramki wybił jednak obrońca. Drugą okazję mieliśmy z rzutu wolnego, ale po strzale Mateusza Stanka futbolówka odbiła się od poprzeczki. W końcówce meczu Chojniczanka wyprowadziła szybkie kontry i zdobyła dwa gole.
Trener Mariusz Majewski po meczu był zadowolony z występu swoich podopiecznych. W drugiej połowie dał szansę gry juniorom – Marcinowi Pryba, Szymonowi Machnikowskiemu i testowanemu zawodnikowi Lechii Gdańsk.

Ilość elementów: 11 pozycja