Drugie zwycięstwo tej zimy

W drugim meczu sparingowym KPS pokonał trzecioligową Kaszubię Kościerzyna 2:1. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, ale mogła się podobać. Oba zespoły atakowały i stwarzały sobie dobre okazje. Goście w końcówce pierwszej odsłony meczu trafili w poprzeczkę.

Druga połowa przyniosła zmiany kadrowe w obu ekipach. Trener Mariusz Majewski desygnował w 65 min. do gry testowanego zawodnika z Lechii Gdańsk. Po minucie od wejścia na boisko siedemnastolatek strzelił gola na 1:0. Kilka minut później Kaszubia wyrównała po składnej akcji. KPS grał ofensywnie i został nagrodzony. Po błędzie obrońcy z Kościerzyny padła bramka samobójcza i objęliśmy prowadzenie 2:1.
Drugi mecz kontrolny z trzecioligowcem i drugie zwycięstwo. Początek przygotowań udany i mamy nadzieję że inauguracja rundy wiosennej, która nastąpi na początku marca będzie również udana.