Dwie różne połowy w Kartuzach

Cartusia Kartuzy - KP Starogard 3:1 (0:1)

W trzecim meczu kontrolnym KPS uległ w Kartuzach miejscowej Cartusii 3:1.

Pierwsza połowa w wykonaniu biało- zielono- białych była bardzo dobra. Mateusz Stanek i Piotr Runowski nie wykorzystali stu procentowych okazji. W 41 min. Jakub Gronowski wreszcie trafił i objęliśmy prowadzenie 0:1.
W przerwie trener Mariusz Majewski dokonał szeregu zmian i początek drugiej polowy nie wyglądał dobrze. Gospodarze w 48 min. wyrównali, a chwilę później zdobyli gola na 2:1. KPS miał wyśmienitą okazję na wyrównanie. Adrian Prabucki w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza, dobijał jeszcze Szymon Machnikowski, ale trafił w ofiarnie interweniującego obrońcę, który stał na linii bramkowej. Niewykorzystane okazje lubią się mścić i tak też się stało. W samej końcówce meczu Cartusia zdobyła trzecią bramkę. Warto zaznaczyć, iż w drużynie trenera Majewskiego wystąpił nowy gracz Dawid Neścior, który występował m.in. w Pelikanie Łowicz, APS Zákynthos- Grecja, Kvik Halden FK- Norwegia.