KPS odnosi kolejne ligowe zwycięstwo

KP Starogard – Jaguar Gdańsk 2:1 (1:1)

Bramki dla KPS: Mateusz Wenta 34 k, Sebastian Armatowski 90+2
Skład KPS: Polakowski- Prabucki, Gołuński, Arndt, Zieliński- Stanek, Skórczewski (61 Siora), Runowski (75 Armatowski), Wenta, Wohlert (62 Pryba)- Gronowski (82 Dubiela)

W meczu 26. kolejki spotkań IV ligi KPS pokonał drużynę Jaguara Gdańsk 2:1. Prowadzenie biało-zielono-biali objęli w 34 min. z rzutu karnego po faulu na Jakubie Gronowskim. Pewnym egzekutorem jedenastki był Mateusz Wenta. Cztery minuty później był już remis po strzale z bliskiej odległości zawodnika z Gdańska. W drugiej połowie nasz zespół posiadał zdecydowaną przewagę i do ostatnich minut walczył o zwycięstwo. Upór został nagrodzony w doliczonym czasie gry. Po dośrodkowaniu Mateusza Wenty, Sebastian Armatowski strzałem pod poprzeczkę zdobył gola na 2:1.
KPS zainkasował kolejne trzy punkty i odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu.
Zdjęcia : Ireneusz Makiła