KPS wygrywa ostatni mecz przed własną publicznością w tym roku

KP Starogard – GKS Kolbudy 2:1 (0:1)

Bramki dla KPS: Michał Wohlert 50, Kamil Rosiak 86.

Skład KPS: Polakowski- Zieliński, Arndt (55 Plutowski), Gołuński, Pryba- Wohlert (87 Machnikowski), Siora, Wenta, Runowski, Gonzalez (46 Rosiak)- Stanek (67 Armatowski)

W meczu 16. kolejki spotkań IV ligi KPS pokonał na własnym obiekcie GKS Kolbudy 2:1. Trener Mariusz Majewski ponownie miał duży „ból głowy” przed spotkaniem. Nie mógł skorzystać z pięciu graczy (Cybula, Prabucki, Skórczewski, Gronowski, Dubiela).
Początek meczu należał do gości, którzy za sprawą Pawła Piotrowskiego najpierw trafili w poprzeczkę, a w 19 min. objęli prowadzenie 0:1. Następnie nasz zespół ruszył do ataku. W 29 min. Michał Wohlert trafił w poprzeczkę, a chwilę później Mateusz Stanek w doskonałej sytuacji strzelił w bramkarza.
Druga połowa była już dużo lepsza dla biało-zielono-białych. W 50 min. Michał Wohlert „soczystym” strzałem zza pola karnego doprowadził do remisu 1:1. W następnych minutach KPS dążył do zwycięstwa. W 86 min. został nagrodzony. W polu karnym piłkę otrzymał Kamil Rosiak, balansem ciała zmylił obrońcę gości i mocnym strzałem pokonał bramkarza.
Przed nami ostatni mecz w tym roku. Za tydzień w sobotę zagramy w Gdyni z rezerwami Arki Gdynia.

Ilość elementów: 14 pozycja