Piłkarska środa dla biało-zielono-białych

KP Starogard – GKS Kolbudy 1:0 (0:0)
Bramka dla KPS: Jakub Gronowski 50.
Skład KPS: Polakowski – Gołuński, Prabucki, Stanek, Zieliński- Runowski, Siora (67 Armatowski), Skórczewski, Wenta, Wohlert (85 Pryba)- Gronowski (70 Dubiela)

W meczu 30. kolejki spotkań IV ligi KPS na własnym stadionie pokonał GKS Kolbudy 1:0 i umocnił się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli. Spotkanie było bardzo wyrównane. Goście w pierwszej połowie stworzyli sobie dogodną okazję do zdobycia gola, ale zawodnik z Kolbud przestrzelił. W 45 min. nasz zespół powinien zdobyć bramkę. Po rzucie rożnym doszło do sporego zamieszania. Piłkę dwukrotnie próbowali skierować do bramki nasi gracze (Piotr Runowski i Kacper Siora), ale obrońca szczęśliwie wybił piłkę z linii bramkowej.
Druga połowa rozpoczęła się znakomicie. Najlepszy strzelec IV ligi Jakub Gronowski w 50 min. otrzymał piłkę w polu karnym i strzelił nie do obrony. Dla Jakuba było to dwudzieste piąte trafienie w sezonie. Drużyna GKS-u podrażniona takim obrotem sprawy ruszyła do ataku. Dwukrotnie Mateusz Polakowski w znakomitym stylu interweniował i uchronił nas przed utratą gola. Końcówka przyniosła sporo emocji, ale bramek kibice już nie obejrzeli.
Zwycięska passa trwa (siódma wygrana z rzędu).
KPS podąża od zwycięstwa do zwycięstwa co cieszy wszystkich sympatyków naszego klubu. Przed nami krótka regeneracja i już w sobotę mecz w Miastku.