Remis z Polonią

KP Starogard – Polonia Gdańsk 0:0

Skład KPS: Paszkowski – Prabucki, Romanowski, Kupczyk, Zieliński – Stanek (57 Dubiela), Skórczewski, Siora, Wenta (73 Barłożewski) – Armatowski (57 Gołuński), Runowski (66 Dawidowski).

W meczu 23 kolejki IV ligi KPS bezbramkowo zremisował z Polonią Gdańsk 0:0. Środowy mecz pucharowy z Kaszubią miał spory wpływ na poczynania naszych zawodników w tym spotkaniu. Starogardzianie grali bez polotu. Goście natomiast dysponujący młodym składem nie bronili się, tylko szukali swojej szansy na zdobycie gola. W pierwszej połowie Jakub Paszkowski dwukrotnie obronił groźne strzały polonistów. W drugiej połowie biało-zielono-biali przejęli inicjatywę, ale nic z tego nie wynikało. Mateusz Stanek w 71 min. trafił do siatki rywali, ale Mateusz Kupczyk od którego odbiła się piłka był na pozycji spalonej i sędzia nie uznał tej bramki. W samej końcówce dobrych okazji nie wykorzystali Mateusz Dawidowski i Dariusz Gołuński.