Wygrana ze Stolemem

KP Starogard – Stolem Gniewino 4:1 (2:0)

Bramki dla KPS: 2 x Kacper Siora 45, 89, Mateusz Dubiela 22, Jakub Gronowski 70.

Skład KPS: Polakowski- Krystian Zieliński , Damian Romanowski, Gołuński, Kupczyk- Dubiela (77 Armatowski), Skórczewski, Siora, Wohlert (68 Maciej Romanowski)- Runowski (62 Stanek), Gronowski (77 Barłożewski)

W meczu 2 kolejki spotkań IV ligi KP Starogard pokonał beniaminka rozgrywek Stolem Gniewino 4:1. Początek spotkania to zdecydowana przewaga naszego zespołu. W 22 min. po dośrodkowaniu Piotra Runowskiego, Mateusz Dubiela zdobył prowadzenie dla biało- zielono- białych. W ostatniej minucie pierwszej połowy Kacper Siora po asyście Jakuba Gronowskiego pokonał bramkarza gości i mieliśmy już 2:0.
Po przerwie KPS nie zwalniał tempa. W 70 min. Kacper Siora odwdzięczył się asystą Jakubowi Gronowskiemu, który to z siedmiu metrów strzelił na 3:0. W 88 min. Stolem zdobył honorowego gola. Odpowiedź naszej drużyny była natychmiastowa. W 89 min. Kacper Siora z bliska strzelił czwartą bramkę dla KPS ustalając końcowy wynik meczu na 4:1.
Komplet punktów po dwóch kolejkach bardzo cieszy. Przed nami pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie. W sobotę zagramy z Gedanią Gdańsk.