Wysoka wygrana KPS

KP Starogard - Start Miastko 5:1 (1:0)

Bramki dla KPS: Piotr Runowski 9, Kacper Siora 53, Mateusz Kupczyk 61, Patryk Barłożewski 85, Mateusz Dubiela 90.

Skład KPS: Paszkowski - Prabucki, Romanowski, Zieliński, Kupczyk - Wenta (70 Stanek), Siora (80 Barłożewski), Skórczewski, Armatowski (62 Dubiela) - Runowski, Cablewski (62 Dawidowski)

W meczu 27 kolejki IV ligi KPS rozgromił na własnym stadionie Start Miastko 5:1. Dla gości był to najmniejszy wymiar kary, zważywszy iż dwukrotnie Mateusz Wenta trafił w poprzeczkę, a Piotr Runowski w słupek.
Początek spotkania przyniósł nam bramkę. W 9 min. Piotr Runowski płaskim strzałem zdobył gola na 1:0. Kolejne minuty to przewaga biało-zielono-białych, którzy nie potrafili pokonać bramkarza Startu.
Druga odsłona obfitowała w bramki. W 53 min. po koronkowej akcji Kacper Siora strzałem zza pola karnego podwyższył na 2:0. Osiem minut później Mateusz Kupczyk popisał się kapitalnym strzałem pod poprzeczkę i było 3:0. Start ograniczał się do kontr. Po jednej z nich Artur Rzepiński strzelił gola na 3:1. Podrażnieni takim przebiegiem sprawy nasi zawodnicy w dalszym ciągu dążyli do zdobycia kolejnej bramki. W 85 min. przypomniał o sobie Patryk Barłożewski, który przelobował golkipera Startu i zdobył czwartego gola dla KPS. Końcowy wynik na 5:1 ustalił Mateusz Dubiela, który "zabawił się" z obrońcą i bramkarzem gości i strzelił do pustej bramki.