Zwycięska passa biało-zielono-białych trwa

MKS Władysławowo – KP Starogard 0:5 (0:2)

Bramki dla KPS: 4 x Jakub Gronowski 36,48,52,76; Krystian Zieliński 18.

Skład KPS: Polakowski – Prabucki, Zieliński, Gołuński, Arndt (62 Armatowski)- Wohlert (58 Pryba), Siora (71 Neścior), Skórczewski (64 Runowski), Wenta, Stanek- Gronowski.

W meczu 29. kolejki spotkań IV ligi KPS odniósł szóste zwycięstwo z rzędu gromiąc we Władysławowie tamtejszy MKS 0:5.
Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Krystian Zieliński, który w 18 min. po podaniu Grzegorza Skórczewskiego pokonał bramkarza gospodarzy. Następnie do bramki strzelał już tylko Jakub Gronowski. W 36 min. ponownie Grzegorz Skórczewski asystował, a Jakub Gronowski dopełnił formalności.
Po przerwie na boisku dominowali biało- zielono- biali, a Jakub Gronowski „dobijał” rywali. W 48 min. strzelił na 0:3. Cztery minuty później trafił na 0:4. W 57 min. brutalnie sfaulowany został Michał Wohlert i był zmuszony opuścić plac gry. Jakub Gronowski w 76 min. strzelił piątą bramkę ustalając końcowy wynik spotkania na 0:5.
KPS po raz czwarty w historii bezpośrednich spotkań rozgromił zespół z Władysławowa (poprzednio 8:0, 6:1, 7:3).
Po tym zwycięstwie nasza drużyna umocniła się na trzeciej pozycji w tabeli i co warte podkreślenia ma najwięcej zdobytych bramek w IV lidze – 81.
W najbliższą środę kolejne emocje. Mecz w Starogardzie z GKS Kolbudy. Początek o godzinie 18.00 na Stadionie K. Deyny.