Zwycięska passa trwa

Jantar Ustka – KP Starogard 2:5 (1:0)

Bramki dla KPS: 2 x Jakub Gronowski 75,84; Grzegorz Skórczewski 51; Piotr Runowski 90; Mateusz Stanek 57.

Skład KPS: Paszkowski – Stanek (60 Runowski), Prabucki, Gołuński, Wenta – Wohlert (81 Machnikowski), Siora, Skórczewski (71 Neścior), Pryba, Armatowski (81 Barłożewski) – Gronowski

W meczu 27. kolejki IV ligi nasz zespół na wyjeździe pokonał Jantara 2:5. Pierwsza część spotkania rozpoczęła się od ataków starogardzian. Jakub Gronowski trafił do bramki gospodarzy, ale sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej. Kilka minut później Jantar objął prowadzenie 1:0 po wyprowadzonej kontrze i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
Druga odsłona to już pełna dominacja KPS i pięć bramek dla biało- zielono- białych. W 51 min. Grzegorz Skórczewski wyrównał na 1:1. Sześć minut później Mateusz Stanek po pięknej akcji wyprowadził nasz zespół na prowadzenie 1:2. Następnie najlepszy strzelec ligi Jakub Gronowski dołożył dwa trafienia i było już 1:4. W końcówce Jantar zdobył gola na 2:4, ale KPS odpowiedział natychmiast golem Piotra Runowskiego i ostateczny wynik meczu to 2:5.
Dzięki kolejnej wygranej i stracie punktów przez GKS Kolbudy nasz zespół wraca na trzecią pozycję w tabeli.